O nás

CarMoto.cz je internetový inzertní portál vyvinutý pro online zveřejňování nabídek a poptávek všech typů a druhů vozidel, který vznikl v říjnu roku 2013. Našim posláním je poskytnout službu inzertního serveru nejen pro koncové vlastníky vozidel, ale také vybudovat prostředí pro autobazary a prodejce vozidel (autosalony).

Oproti ostatním inzertním serverům na trhu nabízíme veškeré služby zcela ZDARMA. Nemusíte se bát, že bychom služby postupem času zpoplatnili. Naopak plánujeme služby dále rozvíjet včetně mobilních aplikací, které nyní připravujeme.

Veškeré novinky a dění na serveru CarMoto.cz zveřejňujeme na Facebookových stránkách serveru – http://www.facebook.com/carmotocz.

Současný vývoj

Současná verze serveru je ve formě, která se neustále vyvíjí a doplňuje. Postupem času se uživatelé mohou těšit na nasazování zcela unikátních vlastností, které konkurenční portály vůbec nenabízí.

V případě jakéhokoliv nápadu na vylepšení služeb serveru CarMoto.cz nás neváhejte kontaktovat pomocí údajů v sekci Kontakt. Dobré nápady a připomínky rádi odměníme.

Výhody služby

 Inzerce zcela zdarma bez skrytých poplatků
 Šifrovaný webový přístup pomocí HTTPS a šifrování hesel
 Propojení se sociální sítí Facebook + vlastní Facebook profil
 Srovnání inzerátů včetně výbavy
 Upozornění na nové inzeráty v podobě vlastních poptávek
 Přidání inzerátu do vlastní garáže
 QR kód s odkazem na inzerát
 Pokročilé vyhledávání včetně filtrování podle výbavy
 Možnost nahlášení vadného inzerátu
 Zobrazení kompletní nabídky prodejce + zobrazení na mapě
 Připravované mobilní aplikace pro iOS a Android

Technická specifikace

Celý portál CarMoto.cz je postavený na nejnovější platformě Windows Server 2012 R2 s technologiemi Microsoft ASP.NET 4.5, MSSQL 2012. Hostitelské servery jsou umístěny v clusteru na virtualizační technologii Microsoft Hyper-V, který nabízí vysokou dostupnost. O rychlost zpracovávaných dat se stará diskové SAS pole Hewlett-Packard, které díky několika desítkám 15k rpm disků nabízí bezkonkurenční výkon.

Spolupráce

Pro možnosti bližší spolupráce nás, prosím, neváhejte kontaktovat.