Nápověda

 1. Vložení inzerátu
 2. Smazání inzerátu
 3. Přidání poptávky
 4. Odebrání poptávky
 5. Úprava osobních údajů
 6. Podmínky a pravidla služby

1. Vložení inzerátu

Na adrese http://www.carmoto.cz/cz/Administrace/Login/ si nejprve vytvořte uživatelský účet (pokud jej již nemáte vytvořen). Pomocí tohoto účtu budete mít možnost spravovat své inzeráty, poptávky a provádět další nastavení. Po vytvoření uživatelského účtu budete přesměrováni do sekce určené k zadání inzerátu.

 1. Zadání výchozích údajů – vyberete druh vozidla, jeho značku a model. Pozor, tyto údaje již nelze zpětně upravovat!
 2. Editace hlavních údajů - editace hlavních / povinných údajů o vozidle.
 3. Editace fotografií - jednoduchý způsob vkládání a editace fotografií inzerovaného vozidla. Přetáhnutím obrázků můžete jednoduše zvolit jejich pořadí. První obrázek je obrázkem hlavním.
 4. Editace podrobných údajů - zde je možnost zvolení detailních údajů vozidla.
 5. Editace výbavy - v tomto kroku vyberete prvky výbavy, kterými vozidlo disponuje.
 6. Uložení inzerátu - volbou uložení se inzerát zapíše do databáze a zveřejní.

Pokud chcete zjistit, jak může vypadat ukázkový inzerát, tak na adrese http://www.carmoto.cz/cz/Detail/34-skoda-octavia-iii-16-tdi/ naleznete ukázkový inzerát.

2. Smazání inzerátu

Smazání inzerátu je možné provést po přihlášení do administrace v sekci Moje inzeráty. Kliknutím na křížek u daného inzerátu provedete jeho smazání / vyřazení z databáze. Pozor, tento krok nelze navrátit zpět a inzerát je včetně fotek trvale vymazán.

3. Přidání poptávky

Přidat poptávku po vozidle dle Vámi zvolených kritérií, můžete po přihlášení do administrace v sekci Moje poptávky. Přidání poptávky zahrnuje několik málo kroků, kde si zvolíte Vámi poptávané vozidlo a jeho parametry. Po uložení poptávky budete každý den emailem pravidelně informováni o nových nabídkách vozidel, které odpovídají Vámi zvoleným kritériím.

4. Editace podrobných údajů

Odebrat poptávku po vozidle dle Vámi zvolených kritérií, můžete po přihlášení do administrace v sekci Moje poptávky. Kliknutím na křížek u dané poptávky provedete jeho smazání / vyřazení z databáze. Pozor, tento krok nelze navrátit zpět.

5. Úprava osobních údajů

Své osobní údaje je možné editovat po přihlášení do administrace v sekci Osobní údaje. Ujistěte se o správnosti zadaných údajů, neboť budou uvedeny u Vašich inzerátů jako kontaktní. Změna těchto údaje se projeví téměř ihned u všech Vámi vložených inzerátů.

6. Podmínky a pravidla služby

Inzertní server CarMoto.cz je provozován na základě obchodních podmínek, s kterými každý uživatel při zakládání svého uživatelského účtu musí souhlasit. Tyto podmínky jsou veřejně přístupné na adrese http://www.carmoto.cz/cz/Podminky-uziti/.